Diakonia Muzyczna
Kochani, nie minął jeszcze lęk przed pandemią a pojawił się kolejny – przed wojną. Słowo Boże w Ewangelii Łk. 21, 9 mówi nam:
I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec". Wstępując do DK wszyscy wybieraliśmy Jezusa na swojego Zbawiciela i Pana. Podjęliśmy decyzję, że oddajemy ster naszego życia w Jego ręce. Dlatego módlmy się słowami psalmu 27:
Pan światłem i zbawieniem moim:
kogóż mam się lękać?
Pan obroną mojego życia:
przed kim mam się trwożyć?
  • Ostatni miesiąc upłynął nam na przygotowaniach do rekolekcji ewangelizacyjnych dla małżeństw. Jesteśmy pod wrażeniem dużego zaangażowania wielu ludzi, wymienię tu szczególnie krąg domowego kościoła z Kadzidła, zespół muzyczny i krąg DK z Łysych oraz ludzi Bogu wiadomych, którzy włożyli swój wkład w to dzieło. I w końcu nadszedł ten dzień.
    Konferencje ewangelizacyjne wygłosili oraz poprowadzili adoracje Ewa i Dominik Białobrzescy z Ostrołęki.
    Dwaj młodzi i pełni zapału księża wikariusze: ks. Adam i ks. Przemek są gotowi do opieki duchowej nad każdym nowo powstałym kręgiem. Trzy świadectwa o: Bożej Miłości, o grzechu i Jezus moim Panem dali: Waldek Dymerski z Małego Płocka Adam i Kasia Szydlik z Małego Płocka oraz Artur i Marzenka Klimaszewscy z Łomży.
    Proboszcz Ryszard Kłosiński przyjął nas niezwykle serdecznie, zapewniając wszystko czego potrzebowaliśmy i cieszył się z naszej obecności porównując ten czas do pobytu w niebie Owocem tych rekolekcji oraz wynikiem zachęty małżonków z kręgu w Kadzidle są kandydaci do 2 nowych kręgów. Chwała Panu!
  • 18.03.2022 r. o godz. 18:30 zapraszamy wszystkich animatorów na KRĄG REJONOWY, który odbędzie się w Ostrołęce w Liceum Klasycznym (salka spotkań po Mszy rejonu). Na kręgu planuje nas odwiedzić para diecezjalna Ania i Tomek Przybyszewscy.
  • O oprawę Mszy Świętej w miesiącu kwietniu (10.04) prosimy krąg I Animatorzy - Barbara i Roman Jakaccy (przełożona z marca z powodu Dnia Wspólnoty).
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom z miesiąca marca życzymy wielu łask Bożych.
Para Rejonowa: Sławek i Beata Dymerscy


image

Rekolekcje ewangelizacyjne

image

Ewa i Dominik Białobrzescy z Ostrołęki

image

ks. Łukasz Andrzejczyk z Łomży – moderator diecezjalny DK

image

Eucharystia

image

Artur i Marzenka Klimaszewscy z Łomży